Objevte svou esenci – záznam prožitkového semináře kundaliní jógy s legendární Gurutej

Někdy se zasekneme na místě – buď vůbec nevíme, jakým směrem se v životě ubírat, nebo nevíme, jak udělat další krok. Jak jednat pravdivě a opravdově vůči sobě i druhým.

Na tomto semináři projdeme procesem, který nám pomůže objevit svou „doménu“ a zároveň nabídne nástroje, jak se „pohybovat“. Jednoduše řečeno, přiblížit se sami sobě a vědět, jak sami sebe žít. Být sami ze sebe a dívat se do nebe.

Seminář zahrnuje teorii i praxi (fyzické cvičení, práci s dechem, meditaci). Předchozí zkušenosti s kundaliní jógou nejsou nutné.

Nenechejte si utéct jedinečnou možnost setkat se s Gurutej v živém vysílání a s překladem do češtiny!

S novou silou do života

Pro všechny, kdo touží po hlubokém spojení sami se sebou a se vším, co je obklopuje.

Esence je zdrojem. Esence je základním kódem toho, čím člověk, místo nebo věc skutečně jsou. A klíčovou otázkou je, jak se znovu napojit na svůj zdrojový kód. Pokud jste připraveni obnovit a vyživit svou původní esenci, pak vám nabízím nástroje, jak na to.

Jste mnohem bohatší a větší, než si myslíte. Chcete objevit osvobozující klíče k vlastní šťavnatosti, radosti a nekonečnosti? Nenabízím vám žádnou zázračnou pilulku. Přišli jste na zemi, abyste se rozvíjeli a dopracovali se k SAMI SOBĚ.

Nechci, abyste naplnili nějaký vzor nebo dosáhli dokonalosti. Chci, abyste se cítili být sami sebou. Chci, abyste byli sami sebou tím nejnádhernějším, nejúžasnějším a nejhlubším možným způsobem v napojení na svou duši.

Záznam:

Celý seminář je dostupný ve formě záznamu,
který lze samostatně zakoupit s přístupem na 1 rok
.

Seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Gurutej Kaur Khalsa

Gurutej je proslulá učitelka kundaliní jógy, kterou praktikuje a rozvíjí od roku 1969. Vyučuje po celém světě. Jejím posláním je probouzet duši všech, s kým se setká, a dělit se o nástroje a techniky na oživení energie v každém z nás.

Má jedinečné zkušenosti i přístup. Její učení vychází z jógy, ale zahrnuje mnoho věcí, které na běžných lekcích nikdy nezazní. A nadto je velmi srdečná, vtipná a má české kořeny.

Napsala čtyři knihy:

Další informace o Gurutej, její blog, online programy a rozvrh lekcí naleznete na webu gurutej.com.

Podívejte se na ostatní akce s Gurutej

Vše tlumočeno do češtiny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dotazy: