Objevte svou esenci – prožitkový seminář kundaliní jógy s Gurutej
(Praha, v roce 2021)

Někdy se zasekneme na místě – buď vůbec nevíme, jakým směrem se v životě ubírat, nebo nevíme, jak udělat další krok. Jak jednat pravdivě a opravdově vůči sobě i druhým.

Na tomto semináři projdeme procesem, který nám pomůže objevit svou „doménu“ a zároveň nabídne nástroje, jak se „pohybovat“. Jednoduše řečeno, přiblížit se sami sobě a vědět, jak sami sebe žít. Být sami ze sebe a dívat se do nebe.

Seminář zahrnuje teorii i praxi (fyzické cvičení, práci s dechem, meditaci). Předchozí zkušenosti s kundaliní jógou nejsou nutné.

Odložte vše, co můžete, protože Gurutej do České republiky hned tak znovu nezavítá!

S novou silou do života

Pro všechny, kdo touží po hlubokém spojení sami se sebou a se vším, co je obklopuje.

Esence je zdrojem. Esence je základním kódem toho, čím člověk, místo nebo věc skutečně jsou. A klíčovou otázkou je, jak se znovu napojit na svůj zdrojový kód. Pokud jste připraveni obnovit a vyživit svou původní esenci, pak vám nabízím nástroje, jak na to.

Jste mnohem bohatší a větší, než si myslíte. Chcete objevit osvobozující klíče k vlastní šťavnatosti, radosti a nekonečnosti? Nenabízím vám žádnou zázračnou pilulku. Přišli jste na zemi, abyste se rozvíjeli a dopracovali se k SAMI SOBĚ.

Nechci, abyste naplnili nějaký vzor nebo dosáhli dokonalosti. Chci, abyste se cítili být sami sebou. Chci, abyste byli sami sebou tím nejnádhernějším, nejúžasnějším a nejhlubším možným způsobem v napojení na svou duši.

Termín:

v roce 2021
(přesný termín bude oznámen)

Místo:

Praha
(přesná adresa bude oznámena)

Seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Chcete ke své účasti
získat e-knihu od Gurutej
ZDARMA?

Přihlaste se již nyní!

  • Na začátku akce, na kterou se přihlásíte, vám jako dárek zdarma přibalíme e-knihu Objevte svou esenci přímo z pera Gurutej Khalsa. Nejedná se o žádný vzorek, nýbrž o celou knihu v českém překladu v hodnotě 690,- Kč!
  • Zajistíte si s jistotou místo na této jedinečné události.
  • Zaplatíte výrazně nižší cenu.
  • Nic neriskujete! Pokud se nově vyhlášeného termínu nebudete moci zúčastnit, uhrazené kurzovné vám vrátíme.

PŘIHLÁŠKA

Gurutej Kaur Khalsa

Gurutej je proslulá učitelka kundaliní jógy, kterou praktikuje a rozvíjí od roku 1969. Vyučuje po celém světě. Jejím posláním je probouzet duši všech, s kým se setká, a dělit se o nástroje a techniky na oživení energie v každém z nás.

Má jedinečné zkušenosti i přístup. Její učení vychází z jógy, ale zahrnuje mnoho věcí, které na běžných lekcích nikdy nezazní. A nadto je velmi srdečná, vtipná a má české kořeny.

Napsala čtyři knihy:

Další informace o Gurutej, její blog, online programy a rozvrh lekcí naleznete na webu gurutej.com.

S Gurutej se můžete v Praze setkat několikrát.

Podívejte se na její podrobný program.

Dotazy k akci: