Měsíční centra – prožitkový seminář kundaliní jógy s Gurutej
(Praha, v roce 2021)

Jako ženy se začínáme rozpomínat, že menstruační cyklus je mnohem více než několik nepříjemných dnů krvácení. Skýtá nám skutečnou moc, intimní vztah sama se sebou.

Koncept měsíčních center je praktický nástroj, jak celého ženského cyklu využít ke svému prospěchu a rozkvětu. A právě Gurutej o měsíčních centrech krásně, podrobně a užitečně učí.

Přijďte se objevit, seznámit, dotknout se samy sebe či si jednoduše zacvičit kundaliní jógu. Přijďte, pokud menstruujete nebo jste pokročily do další životní fáze. Přijďte, pokud vás menstruace obtěžuje. Přijďte, pokud učíte jógu a chcete v tomto ohledu podpořit své studentky.

Pokud vás téma menstruace odrazuje, možná je na čase se mu začít přibližovat.

Seminář zahrnuje teorii i praxi (fyzické cvičení, práci s dechem, meditaci). Předchozí zkušenosti s kundaliní jógou nejsou nutné.

Odložte vše, co můžete, protože Gurutej do České republiky hned tak znovu nezavítá!

Měsíc nás kolébá

Ženy mají zvláštní spojení s měsícem. A stejně jako měsíc, i ženy jsou tajemstvím. Máme své neviděné i plně osvícené strany.

Všimli jste si, že někdy se cítíte v plné síle a celý svět vám leží u nohou a jindy se jenom chcete někam schovat a vybrečet se? Čím to je?

Ženy se proměňují v cyklu každého 2,5 dne. Pohybujeme se v přílivu a odlivu jako oceán a souvisí to s menstruačním či měsíčním cyklem. Měsíční centra jsou body na těle, které odpovídají určitým pocitům a náladám, jež v průběhu tohoto cyklu zakoušíme.

Na semináři se seznámíme s nástroji, technikami a tipy, jak nalézat rovnováhu a využívat darů jednotlivých měsíčních center. Neslouží jako omluva či výmluva, nýbrž ke zvýšení a zjemnění vědomí a opora, jak nalézt svou ženskou celistvost.

Vysvětlíme si, kde měsíční centra jsou, co s sebou přinášejí, jak je udržovat v rovnováze a jak je aktivovat.

Termín:

v roce 2021
(přesný termín bude oznámen)

Místo:

Praha
(přesná adresa bude oznámena)

Seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Chcete ke své účasti
získat e-knihu od Gurutej
ZDARMA?

Přihlaste se již nyní!

  • Na začátku akce, na kterou se přihlásíte, vám jako dárek zdarma přibalíme e-knihu Objevte svou esenci přímo z pera Gurutej Khalsa. Nejedná se o žádný vzorek, nýbrž o celou knihu v českém překladu v hodnotě 690,- Kč!
  • Zajistíte si s jistotou místo na této jedinečné události.
  • Zaplatíte výrazně nižší cenu.
  • Nic neriskujete! Pokud se nově vyhlášeného termínu nebudete moci zúčastnit, uhrazené kurzovné vám vrátíme.

PŘIHLÁŠKA

Gurutej Kaur Khalsa

Gurutej je proslulá učitelka kundaliní jógy, kterou praktikuje a rozvíjí od roku 1969. Vyučuje po celém světě. Jejím posláním je probouzet duši všech, s kým se setká, a dělit se o nástroje a techniky na oživení energie v každém z nás.

Má jedinečné zkušenosti i přístup. Její učení vychází z jógy, ale zahrnuje mnoho věcí, které na běžných lekcích nikdy nezazní. A nadto je velmi srdečná, vtipná a má české kořeny.

Napsala čtyři knihy:

Další informace o Gurutej, její blog, online programy a rozvrh lekcí naleznete na webu gurutej.com.

S Gurutej se můžete v Praze setkat několikrát.

Podívejte se na její podrobný program.

Neváhejte s registrací!
Gurutej byla v Praze naposledy před devíti lety,
její přítomnost u nás je tudíž velmi vzácná.

Dotazy k akci: