Měsíční centra – prožitkový online seminář kundaliní jógy s Gurutej

Každá žena ví, že je proměnlivá. A ví, že je to dobře. Jak ke své cykličnosti přistupovat s ještě větší moudrostí a využívat ji ke svému prospěchu a rozvoji.

Koncept měsíčních center je praktický nástroj, jak celého ženského cyklu využít ke svému prospěchu a rozkvětu. A právě Gurutej o měsíčních centrech krásně, podrobně a užitečně učí.

Přijďte se objevit, seznámit, dotknout se samy sebe či si jednoduše zacvičit kundaliní jógu.

Seminář zahrnuje teorii i praxi (fyzické cvičení, práci s dechem, meditaci). Předchozí zkušenosti s kundaliní jógou nejsou nutné.

Měsíc nás kolébá

Ženy mají zvláštní spojení s měsícem. A stejně jako měsíc, i ženy jsou tajemstvím. Máme své neviděné i plně osvícené strany.

Všimly jste si, že někdy se cítíte v plné síle a celý svět vám leží u nohou a jindy se jenom chcete někam schovat a vybrečet se? Čím to je?

Ženy se proměňují v cyklu každého 2,5 dne. Pohybujeme se v přílivu a odlivu jako oceán v souvislosti s pohyby měsíce. Měsíční centra jsou body na těle, které odpovídají určitým pocitům a náladám, jež v průběhu tohoto cyklu zakoušíme.

Na semináři se seznámíme s nástroji, technikami a tipy, jak nalézat rovnováhu a využívat darů jednotlivých měsíčních center. Neslouží jako omluva či výmluva, nýbrž ke zvýšení a zjemnění vědomí a opora, jak nalézt svou ženskou celistvost.

Vysvětlíme si, kde měsíční centra jsou, co s sebou přinášejí, jak je udržovat v rovnováze a jak je aktivovat.

Termín:

1. část: dostupná ke zhlédnutí ve formě záznamu
2. část: sobota, 3. července 2021, 18.00 – 21.00 hod.

Místo:

Online platforma ZOOM
(s následnou možností zhlédnutí nahrávky)

Seminář je veden v angličtině s překladem do češtiny.

Gurutej Kaur Khalsa

Gurutej je proslulá učitelka kundaliní jógy, kterou praktikuje a rozvíjí od roku 1969. Vyučuje po celém světě. Jejím posláním je probouzet duši všech, s kým se setká, a dělit se o nástroje a techniky na oživení energie v každém z nás.

Má jedinečné zkušenosti i přístup. Její učení vychází z jógy, ale zahrnuje mnoho věcí, které na běžných lekcích nikdy nezazní. A nadto je velmi srdečná, vtipná a má české kořeny.

Napsala čtyři knihy:

Další informace o Gurutej, její blog, online programy a rozvrh lekcí naleznete na webu gurutej.com.

S Gurutej se můžete v rámci akcí pro ČR a SR
setkat několikrát.

Podívejte se na její podrobný program.

Vše tlumočeno do češtiny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Dotazy k akci: